Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Rzuchowa – na sprzedaż i na wynajem Rzuchowa

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

35 zł/m²300 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy pawilon handlowo-usługowy W rzuchowej lokale na wynajem Szukasz nowoczesnej przestrzeni dla swojego biznesu w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji? Zapraszamy do rezerwacji powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

25 zł/m²180 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy - tarnów, ul. Klikowska Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 180 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku usługowo-handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

22,37 zł/m²169,01 m² 3 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

1. Lokal przy ulicy Krakowskiej to strefa biznesowa mieszcząca się na pierwszym piętrze budynku z 2001 roku. Na powierzchni około 169.01 m zaprojektowano układ, który sprzyja zarówno pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Bogumiłowice

Bogumiłowice(Rzuchowa + 8 km)

15,37 zł/m²130,15 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwo do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w budynku dworca pkp Bogumiłowice na działce o nr. 59/8 obr.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Lwowska

Rzędzin,Tarnów(Rzuchowa + 8 km)

6,41 zł/m²156 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tanów, ul.Lwowska - Wałowa Jeśli szukasz przestrzeni na spotkania biznesowe, szkolenia, wykładyPosiadamy do zaproponowania! - do wynajęcia przestrzeń lokalowa w stylu loftowym o pow. 155,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

35,25 zł/m²482 m² 16 990 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wszechstronny lokal komercyjny w Tarnowie Mościcach - miejsce dla różnorodnych przedsięwzięć! Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu przestronnego i funkcjonalnego lokalu, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²190 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia frontowy lokal handlowym 2-poziomowy (parter+piętro) z poddaszem oraz 10 miejscami parkingowymi w świeżo odremontowanej kamienicy w sercu Tarnowa. Idealna Alternatywa na.

Szczegóły ogłoszenia

32,65 zł/m²49 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowo- biurowy o pow. 49 m2 usytuowany na parterze w kamienicy w centrum miasta przy ul. Rogoyskiego. Lokal składa się z jednego, dużego pomieszczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Lwowska

Tarnów(Rzuchowa + 8 km)

8,87 zł/m²293 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

DO wynajęcia gabinety pod działalność leczniczą!do wynajęcia zostało 2 piętro plus loftowe piekne poddasze - z windą od ul.Wałowej - do wynajęcia indywidualne gabinety o pow; - 25.9 m2 ;.

Szczegóły ogłoszenia

16,67 zł/m²120 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia 120 m , Tarnów - Centrum Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 120 m , w tym 60 m powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cześć, mam dla Ciebie przestrzeń, która otworzy nowe możliwości dla Twojego biznesu. Znajduję się w samym sercu Zalasowej tuż obok kościoła, w sąsiedztwie apteki i kwiaciarni. 300.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij